29 września 2015 r. - Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Karczewie
dziewczęta I m. Roksana Pawlicka kl. VIa II m. Nina Rydelek kl. VIa III m. Katarzyna Chodkiewicz kl. VIa |
chłopcy II m. Jakub Możdżonek kl. IVa III m. Bartłomiej Sobków kl. IVa |
||
I m. Mateusz Szostak
kl. Vb II m. Jakub Krupa kl. Va III m. Stanisław Leleń kl. Va |
2 października 2015 r. - Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Karczewie
Drużyna dziewcząt w składzie: Weronika Klimkowicz kl. Va, Karolina Smolińska kl. Vb, Julia Stelmach kl. Va, Katarzyna Chodkiewicz kl. VIa, Aleksandra Janiak kl. VIa, Roksana Pawlicka kl. VIa, Patrycja Platek kl. VIa, Nina Rydelek kl. VIa, Ewa Sawska kl. VIa i Karolina Wójcik kl. VIc zajęła I miejsce.
Drużyna chłopców w składzie: Jakub Możdżonek kl. IVa, Bartłomiej Sobków kl. IVa, Mikołaj Winiarski kl. IVa, Filip Adamusiński kl. Va, Karol Jastrzębski kl. Va, Jakub Krupa kl. Va, Stanisław Leleń kl. Va, Mateusz Szostak kl. Vb, Antoni Nowicki kl. VIa i Mateusz Wasążnik kl. VIa zajęła również I miejsce.
7 października 2015 r. - Mistrzostwa Regionu Szkół Podstawowych w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Pomiechówku
.
9 października 2015 r. - Mistrzostwo Regionu Szkół Podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Pomiechówku
Drużyna dziewcząt w składzie: Weronika Klimkowicz kl. Va, Weronika Pater kl. Va, Karolina Smolińska kl. Vb, Julia Stelmach kl. Va, Katarzyna Chodkiewicz kl. VIa, Aleksandra Janiak kl. VIa, Roksana Pawlicka kl. VIa, Nina Rydelek kl. VIa, Ewa Sawska kl. VIa i Karolina Wójcik kl. VIc zajęła II miejsce. Dzięki temu nasze uczennice awansowały na zawody szczebla wojewódzkiego.
Drużyna naszych chłopców zajęła V miejsce.
24 listopada 2015 r. - Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych w minikoszykówce
Drużyna dziewcząt w składzie: Nina Rydelek (kapitan), Katarzyna Chodkiewicz, Maria Czarnecka, Aleksandra Janiak, Olga Koczuk, Zuzanna Koszewska, Weronika Pater, Roksana Pawlicka, Ewa Sawska, Wiktoria Tarnowska, Gabriela Wąsacz i Karolina Wójcik wywalczyła I miejsce oraz awansowała na zawody rejonowe. Statuetkę Najlepszego Zawodnika Turnieju (MVP) otrzymała Roksana Pawlicka.
26 listopada 2015 r. - Drużyna chłopców zajęła III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych w minikoszykówce.
W listopadzie uczniowie klas V i VI
naszej szkoły wzięli udział w ankiecie opracowanej przez studentów Uniwersytetu Dzieci działającym przy Uniwersytecie Warszawskim, którzy uczestniczyli w seminarium Współczesna polszczyzna, czyli czy młodzież ma swój własny język?. Badanie miało na celu zebranie informacji dotyczących współczesnego języka uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum. Na jej podstawie powstał Słowniczek współczesnej gwary uczniowskie. Warto do niego zajrzeć. |
2 grudnia 2015 r. - Mistrzostwo Regionu Szkół Podstawowych w minikoszykówce w Piasecznie
Drużyna dziewcząt w składzie: Nina Rydelek (kapitan), Katarzyna Chodkiewicz, Maria Czarnecka, Martyna Kocyk, Olga Koczuk, Zuzanna Koszewska, Weronika Pater, Roksana Pawlicka, Ewa Sawska, Izabela Skolmowska, Wiktoria Tarnowska i Gabriela Wąsacz zajęła III miejsce.
11 - 15 stycznia 2016 r. - Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego Olimpus Sesja Zimowa
w kategorii klas czwartych:
Igor Rosiński – VI miejsce – Laureat
w kategorii klas piątych:
Natalia Całka – VIII miejsce – Laureat
Grzegorz Przybysz – IX miejsce – Laureat
w kategorii klas szóstych:
Kinga Matejczuk– V miejsce – Laureat
Antonina Świńczak – V miejsce – Laureat
22 stycznia 2016 r. - Uczeń klasy V Stanisław Leleń został finalistą kuratoryjnego konkursu z matematyki.
20 lutego 2016 r. - Uczniowie
klas sportowych IV i V zainaugurowali zmagania w rozgrywkach KINDER CUP 2016 |
29 lutego 2016 r. - Drużyna dziewcząt zajęła I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych w siatkówce.
9 marca 2016 r. w eliminacjach szkolnych XXXIX Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka" zwyciężyli:
w kategorii klas 0 - 3:
I miejsce ex aequo - Jordan Jakubiszyn kl. IIIa
i Marianna Skawińska kl. IIIa
II miejsce - Izabella Grajda kl. IIa
III miejsce ex aequo - Bartłomiej Jałocha kl.
IIc i Oliwia Kurek kl. IIc,
Wyróżnienie - Dominika Cebo kl. 0a i Monika
Tumiłowicz kl. 0b
w kategorii klas 4 - 6:
I miejsce ex aequo - Katarzyna Szeląg kl. Vb i Gabriela
Cieślak kl. IVb
II miejsce ex aequo - Katarzyna Gładysiak kl.
Vc i Justyna Miszczak kl. VIb
III miejsce - Kinga Matejczuk kl. VIc
15 marca 2016 r. - etap gminny XXXIX Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka"
w kategorii klas 1 - 3:
I miejsce - Jordan Jakubiszyn kl. IIIa (będzie
reprezentował Gminę Celestynów w eliminacjach powiatowych)
III miejsce - Bartłomiej Jałocha kl. IIc
w kategorii klas 4 - 6:
I miejsce - Katarzyna Szeląg kl. Vb (będzie
reprezentowała Gminę Celestynów w eliminacjach powiatowych)
III miejsce - Gabriela Cieślak kl. IVb
Wyróżnienia - Katarzyna Gładysiak kl. Vc i Justyna
Miszczak kl. VIb
22 marca 2016 r. - etap powiatowy XXXIX Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka"
w kategorii klas 1 - 3:
II miejsce - Jordan Jakubiszyn kl. IIIa
18 kwietnia2016 r. -
Kolejne wyniki zmagań uczniów klas sportowych IV i V w rozgrywkach KINDER CUP 2016 |
5 maja 2016 r. - Do II etapu I Gminnego Konkursu Ortograficznego Jestem
Mistrzem Ortografii!
zakwalifikowali
się uczniowie:
IVa – Bartłomiej Sobków IVb – Dawid Galas Va – Magdalena Knotek Vb – Grzegorz Przybysz Vc – Patrycja Kubajek VIa – Hubert Krajewski VIb – Szymon Augun VIc – Antonina Świńczak |
20 maja 2016 r. -
Stanisław Leleń uzyskał wynik celujący i znalazł się wśród najlepszych uczestników Konkursu Matematycznego Pangea 2015/2016 w kategorii klasa 5 szkoly podstawowej. |
czerwiec 2016 r. -
Wiktoria Woźniak uczennica kl. IIc zdobyła I
miejsce w VI edycji
Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
"Bezpiecznie na wsi - niebezpieczne atrakcje w wakacje"
zorganizowanym przez Oddział
Regionalny KRUS w Warszawie, Okręgowy Inspektorat Pracy oraz
Mazowieckie Kuratorium Oświaty.
23 czerwca 2016 r. - Drużyna chłopców zajęła III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych w minikoszykówce.