Nasze sukcesy 2009/2010

25 września 2009 r. Otwock - Nasi uczniowie z sukcesem wystartowali w zawodach w drużynowych biegach przełajowych.

Powiększ

Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ

Nasze reprezentantki zajęły I miejsce drużynowo w zawodach międzypowiatowych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt oraz I miejsce w klasyfikacji drużynowej w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt...

Powiększ

Powiększ

Powiększ

Powiększ

Powiększ

... a nasi reprezentanci zajęli II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych chłopców oraz II miejsce w klasyfikacji drużynowej w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych chłopców.

Powiększ

Powiększ

Powiększ

Powiększ

W zawodach eliminacyjnych w piłce koszykowej nasze dziewczęta zajęły I miejsce.

Powiększ

Powiększ

Powiększ

Powiększ

Natomiast 23 listopada 2009 r. w Mistrzostwach Powiatu Otwockiego w minikoszykówce były trzecie.

Powiększ

Powiększ

W Mistrzostwach Powiatu Otwockiego w minikoszykówce drużyna chłopców zajęła I miejsce. Kolejnym wielkim sukcesem naszych uczniów było zajęcie I miejsca w międzypowiatowych eliminacjach Mistrzostw Mazowsza. Zwycięski zespół tworzą: Kamil Abramowicz kl. VIc, Bartosz Bąk kl. VIc, Grzegorz Cichecki kl. VIb, Piotr Jastrzębski kl. VIa, Krzysztof Konieczny kl. VIa, Kamil Krupa kl. VIc, Damian Rosłaniec kl. VIb, Sebastian Rosłaniec kl. VIb, Sebastian Sokół kl. VIa oraz Ignacy Zduńczyk kl. VIa. Nasi reprezentanci rywalizowali w grupie 12 najlepszych szkolnych drużyn minikoszykówki z terenu województwa o mistrzostwo Mazowsza i wejście do ogólnopolskiego finału.
Ostatecznie w Półfinale Województwa Mazowieckiego w minikoszykówce zajęli I miejsce.

Powiększ

Powiększ

Powiększ

Powiększ

Powiększ

Powiększ

Od 2 do 16 grudnia 2009 r. w naszej szkole miał miejsce KONKURS na NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTĘ BOŻONARODZENIOWĄ. Oto jego wyniki:

Wśród uczniów klas I:

I miejsce: Mikołaj Urbaniak kl.Ib
II  miejsce: Jakub Strzeżysz kl. Ic, Zofia Szczepańska kl. Ic
III miejsce: Paulina Wiewióra kl. Ia, Albert Gałecki kl. Ia

Wyróżnienia: Bartek Domański kl.Ia, Eryk Gajowniczek kl.Ic, Wioleta Sobecka kl.Ic, Ada Gryc kl.Ia, Julia Kuśmierek kl.Ia, Gabriela Kubajek kl.Ib, Czarek Ćwiek kl.Ib.

Wśród uczniów klas II:

I miejsce: Elizabeth Dargent kl.IIb, Gabriel Jędykiewicz kl.IIa
II miejsce: Julia Zadrożna kl.IIb, Ola Cieślak kl.IIa
III miejsce: Stefan Maszlanka kl.IIb, Katarzyna Gajowniczek kl.IIb.

Wyróżnienia: Ola Nowicka kl.IIb, Jakub Szostak kl.IIb, Weronika Książek kl.IIa, Sandra Kurach kl.IIb, Ola Knotek kl.IIb, Weronika Piłka kl.IIb.

W klasach IV – VI nie przyznano miejsc, lecz wyróżnienia. Zdobyli je: Weronika Grzeszczak kl.Vb, Mateusz Kośmicki kl.Vb oraz Kinga Chodkiewicz kl.VIb.

REGULAMIN KONKURSU

KURATORYJNY KONKURS MATEMATYCZNY

Wyniki III etapu (wojewódzkiego)

Na 95 uczniów przystępujących do etapu finałowego Konkursu Matematycznego laureatami zostało 27, w tym troje uczniów z naszej szkoły: Ignacy Zduńczyk kl. VIa (100 % punktów - taki wynik uzyskało 10 laureatów); Maria Sewerynowicz kl. VIa (96 % punktów - taki wynik uzyskało 5 laureatów) oraz Piotr Strzeżysz kl. VIa (88 % punktów). Tytuł laureata otrzymywali uczniowie, którzy uzyskali 85 % punktów.
Tytuł finalisty zdobył Krzysztof Konieczny kl. VIa (52 % punktów).
Laureatów i finalistę przygotowywał do konkursu pan Ireneusz Rusinowski.

Podsumowanie wyników konkursu

KURATORYJNY KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Finalistą tego konkursu został Ignacy Zduńczyk kl. VIa.

W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego OLIMPUS ucz. kl. VIa Maria Sewerynowicz zajęła XI miejsce, ucz. kl. VIc Szymon Olender XVI miejsce, ucz. kl. VIa Ignacy Zduńczyk XIX miejsce i ucz. kl. VIa Patrycja Bąk XX miejsce.

9 marca 2010 r. uczennica kl. VIc Zofia Maszlanka reprezentowała naszą szkołę w II etapie Konkursu Informatycznego miniLOGIA 7.

W marcu w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje XXIII Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka".

3. Łukasz Koszewski kl. Va oraz Kinga Garlińska kl. Va

W etapie gminnym Konkursu Maria Sewerynowicz zdobyła II miejsce, Aleksandra Cieślak - III miejsce, Łukasz Koszewski - III miejsce, Kacper Masny otrzymał wyróżnienie oraz Zuzanna Gałecka także wyróżnienie.

W konkursie plastycznym ogłoszonym przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej "Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda" na etapie gminnym w III grupie wiekowej (13-16 lat) wyróżniono prace: Karoliny Pokrywka kl. VIc, Anny Pyza kl. VIa, Edyty Michałek kl. VIbMarii Sewerynowicz kl. VIa.

18 marca 2010 r. 60 uczniów z klas II - VI wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie "KANGUR MATEMATYCZNY". Wyniki konkursu są następujące:

8 kwietnia 2010 r. uczniowie klas szóstych pisali sprawdzian dotyczący sportu i osiągania sukcesu.

Średnia liczba puktów dla szkoły 28,19 pkt (klasa VIa 32,22 pkt, klasa VIb 23,71 pkt, klasa VIc 28,13 pkt). Średnia liczba punktów dla gminy 28,15 pkt, dla powiatu 26,52 pkt, średnia dla województwa 25,58 pkt.

Drużyna naszej szkoły w składzie: Bartosz Bąk, Karol Jobda i Krzysztof Kalbarczyk (wszyscy z klasy VIc) zajęła I miejsce w etapie rejonowym w Warszawie oraz III miejsce w etapie wojewódzkim w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Drużyna chłopców zajęła I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Otwockiego oraz II miejsce w Półfinale Województwa Mazowieckiego w minisiatkówce.

Nasi chłopcy zajęli I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Otwockiego w minipiłce ręcznej.

Reprezentanci naszej szkoły zajęli I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Otwockiego oraz I miejsce w Półfinale Województwa Mazowieckiego w Czwórboju LA.

Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Otwockiego w minisiatkówce.

Nasze reprezentantki zajęły I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Otwockiego oraz II miejsce w Zawodach Międzypowiatowych Szkół Podstawowych w Czwórboju LA.