Nasze sukcesy 2004/2005

W dniu 16 marca 2005 roku w Szkole Podstawowej w Celestynowie odbyły się Eliminacje Gminne XXVIII Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”.
Z naszej szkoły do eliminacji powiatowych wytypowane zostały: Michalina Wojtas uczennica klasy Ia (I grupa wiekowa klasy 0 - III) oraz Anna Zadrożna uczennica klasy Vb (II grupa wiekowa klasy IV- VI).
Drugie miejsce w grupie wiekowej kl. IV- VI zajęła Aleksandra Karczmarczyk uczennica kl. Vb.
Zwycięzcą zostaną wręczone nagrody książkowe na imprezie z okazji „Dnia Dziecka”.

Powiększ

Dnia 17 marca 2005 roku rozstrzygnięto konkurs „Moja karta wielkanocna” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Celestynowie.
W kategorii 10 - 12 lat I miejsce zajęła Aleksandra Żak z klasy VIa, natomiast wyróżnienie otrzymała Anna Czajka uczennica klasy IVa. Zwycięzcy i osoby wyróżnione otrzymały nagrody książkowe.
Powiększ

19 marzec 2005 r.

Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych miniLOGIA 03

W etapie powiatowym konkursu startowało trzech uczniów z klasy VIb. Do finału zakwalifikowała się Sylwia Wiącek.

5 kwietnia 2005 r.
Uczniowie klas szóstych pisali sprawdzian na zakończenie szkoły podstawowej zatytułowany "W WODZIE". Średnia szkoły wyniosła 33,58 punktów (średnia kl. VIa 34,28; kl. VIb 33,55; VIc 32,88).